Złoty łańcuszek snail 50cm
0
Opis
Delikatny łańcuszek o splocie typu snail wykonany ze złota żółtego próby 0,585.
Dodatkowo jest diamentowany i grawerowany.
Kompozycje łańcuszka spina zapięcie typu federing.
W komlecie z eleganckim pudełkiem.
Szerokość splotu: 1mm.
Waga łańcuszka: 2,92gr.
Długość: 50cm.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Brak kamieni |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 1mm |
| Kod produktu | 10000525 |
| Rodzaj zapięcia | Federing |
| Waga (g): | 2,92 |
| Długość | 50 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.