Złoty łańcuszek pancerka 45cm
0
Opis
Delikatny łańcuszek o splocie pancerka wykonany ze złota żółtego próby 0,585.
Charakteryzuje się przede wszystkim płaskimi ogniwami i oszlifowanymi brzegami.
Dzięki temu splot przepięknie odbija światło, dając interesujący efekt.
Cechuje się również prostotą w wyglądzie i wytrzymałością.
Kompozycję spina klasyczne zapięcie typu federing.
W komplecie eleganckie pudełko.
Szerokość splotu: 1,5mm.
Waga łańcuszka: 1,77gr.
Długość: 45cm.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Brak kamieni |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 1,5mm |
| Kod produktu | 10000533 |
| Rodzaj zapięcia | Federing |
| Waga (g): | 1,77 |
| Długość | 45 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.