Chcesz oddać zakupiony towar?

Nietrafiony prezent lub źle dobrany rozmiar? Nic nie szkodzi :) W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki masz prawo zwrócić zakupiony przez siebie towar! Jak to zrobić? To proste:

1. Wypełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy, pod podanym linkiem znajdziesz jego wzór: PDF

2. Przyjdź lub prześlij poniższy komplet, na adres Świat Biżuterii M.B.Drabik, ul. Ozimska 17 A, (45-057) Opole:

  • zwracany towar, podpisany pełnym imieniem i nazwiskiem,
  • wypełniony formularz odstąpienia od umowy,
  • paragon/fakturę, którą otrzymałeś z zakupionym towarem.

3. W wypadku odstąpienia od umowy ponosisz tylko bezpośrednie koszty przesyłki zwrotu towaru.

4. W terminie 14 dni od dnia otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, zwrócimy Ci pieniądze (łącznie z kosztami dostawy towaru do Ciebie). Dokonamy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego Ty użyłeś. Pamiętaj, że możemy wstrzymać się ze zwrotem do chwili otrzymania z powrotem towaru, który kupiłeś.

5. Zgodnie z przepisami prawnymi odpowiadasz za ewentualne zmniejszenie wartości towaru.

(Art 34 ustawy o prawach konsumenta Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.)

WAŻNE!

Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje jeżeli zamawiasz towar nieprefabrykowany, czyli wyprodukowany na zamówienie, według specyfikacji, którą nam dostarczysz lub służący zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb (np. grawer).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl