Naprawa biżuterii

Naprawa biżuterii Opole

Biżuteria, którą najbardziej lubimy, potrafi spłatać nam figla. Co robić kiedy biżuteria ulegnie uszkodzeniu, zmatowieje czy się odbarwi? W takich sytuacjach oferujemy profesjonalną usługę naprawy biżuterii w Opolu. Naszym Klientom oferujemy lutowanie uszkodzonej biżuterii, reparację lub wymianę starych zapięć, uzupełnianie braków czy prostowanie uszkodzeń. Dodatkowo w naszej pracowni jubilerskiej oferujemy Państwu możliwość pomniejszenia lub powiększenia pierścionków i obrączek, a także skrócenia lub wydłużenia naszyjników oraz bransoletek. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by realizowane naprawy biżuterii wykonać najdokładniej i najlepiej, jak to jest możliwe.

Naprawę biżuterii realizujemy w naszej pracowni mieszczącej się w Opolu przy ul. Ozimskiej 17A.

naprawa biżuterii

Jakie naprawy biżuterii są świadczone w naszym salonie w Opolu?


zmiana rozmiaru pierścionka

Zmiana rozmiaru pierścionka/obrączki na większy/mniejszy

Ciesz się idealnie dopasowanym pierścionkiem dzięki naszej usłudze zmiany rozmiaru pierścionka. Nasi wykwalifikowani jubilerzy posiadają wiedzę niezbędną do oceny Twojej biżuterii i precyzyjnego zwiększenia bądź zmniejszenia jej rozmiaru. Zmieniamy rozmiar zarówno obrączek ślubnych jak i pierścionków. Tych zwyczajnych oraz zaręczynowych.

naprawa łańcuszków

Naprawa łańcuszków

Od zaczepiania się o sweter po zerwanie przez ciekawskiego malucha, nasze łańcuszki przechodzą wiele! Pęknięcia się zdarzają. Ale niezależnie od tego, czy masz zepsuty naszyjnik, czy musisz naprawić bransoletkę, nie musi to oznaczać końca Twojej ulubionej błyskotki. Nasza usługa naprawy biżuterii łańcuszków obejmuje staranne lutowanie metalu, które łączy ogniwa łańcuszków wszelkiego rodzaju z powrotem razem aby zapewnić bezproblemową renowacje.

renowacja biżuterii

Renowacja biżuterii / czyszczenie

Wszyscy czasami potrzebujemy SPA, podobnie jak nasza biżuteria. Nawet najlepsza biżuteria z czasem straci swój blask. Ale nie martw się! Rutynowa konserwacja i inspekcja biżuterii to najlepszy sposób, aby zapobiec kosztownym przyszłym naprawom i zapewnić, że Twoje ulubione elementy będą gotowe do noszenia przez wiele lat.

zmiana kształtu pierścienia

Zmiana kształtu pierścienia

Nasze ukochane pierścionki podlegają naturalnemu zużyciu. Jeśli Twój ulubiony pierścionek nie pasuje lub wygląda na trochę wygięty (dosłownie), zanieś go do specjalisty! Nasza usługa zmiany kształtu pierścionka przywróci go do pierwotnego stanu, wsuwając go na trzpień i nada mu z powrotem okrągły kształt.

zmiana rozmiaru łańcuszka

Zmiana rozmiaru łańcuszka

Czy masz idealny łańcuszek, który mógłby być tylko trochę dłuższy bądź krótszy? A może musiałeś przestać nosić swoje ulubione naszyjniki, ponieważ już nie pasują. Posiadanie zbyt krótkiego/długiego naszyjnika wcale nie jest zabawne. Na szczęście nasza usługa zmiany rozmiaru łańcuszków to świetne rozwiązanie, aby zmienić długość naszyjników i przywrócić styl. Usługa działa dla większości typów łańcuchów, jednak w przypadku bardziej złożonych projektów mogą obowiązywać dodatkowe koszty lub może nie być to możliwe.

naprawa zapięcia w łańcuszku

Naprawa lub wymiana zapięcia w łańcuszku

Zapięcie (tzw. zamek) to mechanizm na twoim naszyjniku lub bransolecie, który zamyka element. Ten mocno dotykany obszar jest podatny na uszkodzenia, co powoduje, że zamki mogą się poluzować, a nawet złamać z czasem. Dzięki naszej usłudze naprawy i wymiany zapięć możesz przywrócić swój łańcuszek do pierwotnego stanu.

Dalej jesteś niepewny czy naprawa biżuterii w Opolu spełni Twoje potrzeby?

Bez obaw skontaktuj się z nami, bądź odwiedź nasz punkt w Opolu przy ul. Ozimskiej 17A. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl