Złote kolczyki grawerowane na prezent
0
Opis
Dodatkowo grawerowane co tworzy ciekawą fakturę.
Zapinane na wygodne zapięcie angielskie.
Wymiary kolczyka: szerokość 6mm, wysokość 13mm.
| Złoto | 0,333 /8K |
| Kamienie | Brak kamieni |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 6mm |
| Kod produktu | 10001849 |
| Wysokość: | 13mm |
| Rodzaj zapięcia | Angielskie |
| Waga (g): | 2,38 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.