Złoty łańcuszek pancerka 50cm
0
Opis
Charakteryzuje się przede wszystkim płaskimi ogniwami i oszlifowanymi brzegami.
Dzięki temu splot przepięknie odbija światło, dając interesujący efekt.
Cechuje się również prostotą w wyglądzie i wytrzymałością.
Kompozycję spina klasyczne zapięcie typu karabińczyk.
W komplecie z eleganckim pudełkiem.
Szerokość splotu: 3mm.
Waga łańcuszka: 7,7gr.
Długość: 50cm.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Brak kamieni |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 3mm |
| Kod produktu | 10001702 |
| Rodzaj zapięcia | Karabińczyk |
| Waga (g): | 7,70 |
| Długość | 50 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.