Złote kolczyki dla dziewczynki prezent
0
Opis
Prezentowany model o niezwykle delikatnym wzorze w kształcie markizy.
Wykonane zostały w dbałości o każdy szczegół.
Kolczyki zostały ozdobione cyrkoniami.
W komplecie z eleganckim pudełkiem.
Wymiary kolczyków: szerokość 5mm, wysokość 18mm.
Waga: 1,05gr.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Cyrkonia |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 5mm |
| Kod produktu | 10002204 |
| Wysokość: | 18mm |
| Rodzaj zapięcia | Bigiel |
| Waga (g): | 1,05 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.