Złoty łańcuszek pancerka na prezent 50cm
0
Opis
Splot ten cechuje się uniwersalnością i wytrzymałością.
Idealny do drobnych zawieszek, krzyżyków i medalików.
Charakteryzuje się przede wszystkim płaskimi ogniwami i oszlifowanymi brzegami.
Dzięki temu splot przepięknie odbija światło, dając interesujący efekt.
Zapinany na zapięcie typu federing
W komplecie eleganckie pudełko.
Szerokość splotu: 1mm, długość 50cm.
Waga łańcuszka: 1,62gr.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Brak kamieni |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 1mm |
| Kod produktu | 10001766 |
| Rodzaj zapięcia | Federing |
| Waga (g): | 1,62 |
| Długość | 50 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.