Złoty łańcuszek o splocie lisi ogon 50cm
0
Opis
Przypomina lisią kitę, lekką i puszystą.
Podstawą łańcuszka są tradycyjnie plecione warkocze.
Splot ten świetnie komponuje się z zawieszkami.
Kompozycję spina zapięcie typu karabińczyk.
Szerokość splotu: 1,5mm.
W komplecie eleganckie pudełko.
Szerokość splotu: 1,5mm, długość 50cm.
Waga łańcuszka: 3,18gr.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Brak kamieni |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 1,5mm |
| Kod produktu | 10001764 |
| Rodzaj zapięcia | Karabińczyk |
| Waga (g): | 3,18 |
| Długość | 50 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.