Złoty łańcuszek żmijka 50cm
0
Opis
Splot ten pięknie komponuje się ze stylizacjami casualowymi jak i wyjściowymi.
Kompozycję spina solidne zapięcie typu karabińczyk,
niwelujące ryzyko odpięcia się.
W komplecie z eleganckim pudełkiem.
Szerokość splotu: 1,5mm.
Waga łańcuszka: 6,80gr.
Długość: 50cm.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Brak kamieni |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 1,5mm |
| Kod produktu | 10001740 |
| Rodzaj zapięcia | Karabińczyk |
| Waga (g): | 6,80 |
| Długość | 50 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.