Złoty pierścionek z kwarcem na prezent
0
Opis
Klasyczny pierścionek wykonany ze złota żółtego próby 0,585.
Ozdobiony kwarcem w turkusowym kolorze.
Wymiary kamienia: szerokość 6mm, wysokość 8mm.
W komplecie eleganckie pudełeczko.
Zmysłowe wzornictwo zaklęte w pełnych subtelności i elegancji formach , zniewalająco uwodzi.
Podaruj sobie odrobinę luksusu i poczuj się wyjątkowa.
Złoty pierścionek na kobiecej dłoni wyglądać będzie stylowo i efektownie.
| Złoto | 0,585 /14K |
| Kamienie | Kwarc |
| Kolor złota | Złoto żółte |
| Szerokość: | 6mm |
| Rozmiar | 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 |
| Kod produktu | 10001664 |
| Wysokość: | 8mm |
| Waga (g): | 2,21 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.